BJ SERVIS – Vaše každodenní jistota již od roku 1995.

Proč BJ SERVIS? Všechny výhody na první pohled!

Společnost BJ SERVIS Praha je stabilní dodavatel servisních služeb v oblasti kanalizace a kanalizačních sítí. Historie naší značky se píše již od roku 1995, kdy firma začala působit na tuzemském trhu. Hlavní specializací naší firmy je profesionální údržba kanalizační infrastruktury moderními metodami. Především jde o strojní a vysokotlaké čištění kanalizace, čištění domovních odpadů a opravy či rekonstrukce kanalizace.

Poskytujeme množstevní slevy a smluvní tarify pro stálé klienty.

Drobné opravy v domácnostech – služby pro firmy – celkové rekonstrukce.

Žádná práce nám není dost malá. Běžně poskytujeme i drobné opravy v oblasti instalatérství, topenářství, čištění odpadů nebo množstevní slevy na čištění kanalizace, čištění odpadů a instalatérské práce kanalizace. Servisní služby realizujeme pro domácnosti firmy, bytová družstva a společenství vlastníků – SVJ.

Topenářské a instalatérské práce provádíme v rodinných domech a novostavbách, v panelových a činžovních domech, v průmyslových objektech a administrativních budovách. Při rekonstrukcích a nové výstavbě také působíme jako subdodavatel pro stavební firmy, veřejné investory nebo developery.

BJ SERVIS poskytuje stálým zákazníkům množstevní slevy a výhodné smluvní tarify.

Proč nás?

Naši instalatéři poskytují veškeré instalatérské práce, včetně zakázek menšího rozsahu v domácnostech. Dále provozujeme topenářství a naprosto spolehlivý nonstop havarijní servis – 24 hodin denně, po celý rok, včetně víkendů a svátků. V neposlední řadě provádíme zednické, zemní či výkopové práce, zejména pro odkrývání poškozené kanalizace při opravách nebo rekonstrukcích kanalizačních sítí.

0 %
Spokojených klientů
0 pracovníků
Tvoříme profesionální tým
0 hodin
Jsme tu pro Vás denně 24 hodin!
0 let
Historie naší značky začala roku 1995

V čem jsme jiní než ostatní?

6 x PLUS pro specialistu na kanalizace a instalatérské práce:

  • Garantujeme nízké ceny za servisní práce
  • Havarijní servis zajišťujeme NONSTOP 24 hodin denně
  • Nejrychlejší dojezdová doba pro čistění kanalizace a domovních odpadů v Praze
  • Služby poskytujeme naprosto profesionálně, kvalitně a pečlivě
  • Provádíme celkové rekonstrukce i drobné opravy
  • Disponujeme dlouholetými zkušenostmi, zázemím a moderní technikou

Naše doporučení je , nechat si 1x  za dva roky prohlédnout a zkontrolovat kanalizaci odbornou firmou. Předejdete tak havárii kanalizace a ušetříte si nejen náklady s tím spojené, ale i spoustu práce a starostí.

Doporučujeme provést monitoring pomocí malé kamery, s jejíž pomocí snadno a rychle zjistíme příčinu problému. Následně vyhodnotíme situaci a spolu prokonzultujeme řešení.

Pokud Vám neodtéká potrubím vše tak jak má, máte – li ucpané potrubí například mastnotou z kuchyňských splašků, neodtéká – li Vám wc po spláchnutí, kde příčinou může být například plný septik, je nutné zavolat odborný servis.

Na čištění odpadů je BJ SERVIS vybaven speciální kanalizační technikou. S její pomocí Váš ucpaný odpad profesionálně vyčistíme. U opakovaně nefunkčního odpadu zjistíme příčinu špatného odtékání nebo ucpání. V případě nutnosti odpad ihned opravíme nebo Vám navrhneme možnosti řešení pro výměnu. Čištění odpadu není vhodné odkládat příliš dlouho, mohlo by totiž dojít ke zbytečným komplikacím, nebo dokonce k havárii ucpané kanalizace.