20 Kvě 2019

Kamerový průzkum kanalizace se určitě vyplatí

V každé budově musí být kanalizační potrubí vždy ve výborném stavu. V opačném případě hrozí ucpání odpadu a tím pádem také dochází k prasknutí potrubí. Co se děje potom snad ani nemusíme nikomu popisovat. Není to zrovna nic příjemného, a tak bychom tomu určitě měli předcházet. Pokud tedy nejsou překážky odstraněny včas, mohou vést k různým mimořádným událostem. Ty přímo souvisejí s průnikem potrubí. V důsledku toho budeme muset zavolat speciální službu, kterou nabízí také například pražská firma BJ servis.

Jak rychle a přesně kontrolovat průchodnost kanalizačního potrubí?

Moderní mechanizace, odborníci na pravém místě a také nejmodernější technika, která zahrnuje i kamerový průzkum kanalizace. Právě tento průzkum nám umožňuje podívat se do odpadního potrubí hlouběji a se stoprocentním určením tak můžeme určit příčinu neprůchodnosti potrubí. Kamerový průzkum lze provést nejen v kanalizaci, ale také v klimatizačních systémech. Díky kamerovému systému kanalizace můžeme provádět:

  • zkoumání vnitřní dutiny kanalizačních trubek
  • identifikace faktorů vedoucích k zablokování, únikům
  • měření všech geometrických parametrů potrubí, detekce poškození a závad

Právě kamerový systém kanalizace zabrání velmi nepříjemným nehodám v domácnostech. nečistoty, zbytky jídla a jiné usazeniny se postupem času budou hromadit a vytvoří nepříjemnou a zatvrdlou krustu, která pak brání v pravidelném průchodu odpadní vody. Mnohdy si ale za to můžeme sami, neboť bychom si měli uvědomit, že například wc mísa nebo dřez není odpadkový koš, a že tam nepatří zbytky jídla, papírové vlhčené ubrousky anebo dětské pleny.