18 Zář 2018

Havarijní servis

Jistě to známe všichni a každý se s tím alespoň jednou v životě setkal, i když po těch zkušenostech už nikdy více. Stane se, že nám praskne voda, ucpe odpad nebo kanalizace. Co teď? Jak si nejlépe poradit v situaci, kdy nám zoufalstvím zůstanou jen oči pro pláč?

Pro tyto a jím podobné situace je zde havarijní servis. Ten je schopen do několika minut přijet i s technikem, který nás spolehlivě a odborně pomůže od komplikované situace. Ucpaný odpad nebo prasklé vodovodní potrubí není žádná legrace a je nutné jednat rychle, operativně a hlavně odborně a hned.

Pražská firma BJ servis má ve svém portfoliu nabídku služeb, které zahrnují nejen havarijní servis pro obory instalatérství, topenářství a kanalizační havarijní servis, ale také klasické čištění kanalizací a čištění odpadů nebo kamerový systém kanalizace. Včasným a okamžitým zásahem lze tak předejít znehodnocení majetku.

Každá taková odborná firma má spolehlivý pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře, aby nedošlo k ještě větším škodám. Ucpaná kanalizace nebo odpad je dnes běžnou záležitostí pro odborné týmy. Usazeniny, které se vytvoří v potrubí kanalizace se po čase změní v zatvrdlou masu, která brání prostupu veškeré vody. Tyto usazeniny jsou tvořeny z různých organických látek, které byly do kanalizace nebo potrubí spláchnuty. Je bohužel zvykem většiny domácností, že do potrubí nebo wc mísy vhazujeme zbytky jídla nebo dokonce hygienické potřeby, které se pak spolu s mastnotou usazují na nechtěném místě kanalizace. Pak dojde k situaci, kdy se potrubí zkrátka ucpe. Zde přichází na řadu volání o pomoc a nástup odborníků.

BJ servis nabízí svým klientům svou odbornou pomoc nonstop, to znamená 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, takže se nemusíme obávat, že v případě havarijního stavu například v sobotu večer, budeme muset trpělivě čekat až do pondělí.

Práce profesionálních týmů v oboru čištění kanalizace není v žádném případě tak jednoduchá, jak se na první pohled zdá. Kladou se zde vysoké profesní nároky a nicméně práce to není nikterak čistá a voňavá. Pracovníci  BJ servis jsou ovšem zkušení a otrlí chlapíci, kteří se rozhodně nezaleknou tvrdší a náročnější práce. Proto není vůbec na škodu, povolat si je v případě, že potřebujeme pomoct, kterou sami určitě nezvládneme.