ČIŠTĚNÍ KANALIZACE STŘEDOČESKÝ KRAJ

DOKONALE ČISTÉ POTRUBÍ VÁM BUDE SLOUŽIT NĚKOLIK LET

Usazeniny, které se v odpadech a v potrubí hromadí nám mohou velmi nepříjemně zkomplikovat život a to doslova. V případě, že jsme se najednou ocitli v situaci, kdy nám neodtéká odpad v kuchyni anebo co je horší varianta, pokud nám dokonce potrubí tlakem prasklo, musíme jednak ihned. S

polehlivá pražská firma BJ servis nám nabízí v takových případech nonstop servis, kdy se můžeme spolehnout na to, že i o víkendu a o svátcích mají nepřetržitou službu nonstop, tedy 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Každý profesionál nám řekne, že pokud se budeme o potrubí v domácnosti dobře starat, vydrží nám hodně dlouho, aniž bychom byli nuceni povolat na pomoc odborníky například z firmy BJ servis. Vysokotlaké čištění kanalizace patří v současné době k nejmodernějším metodám čištění kanalizace a odpadů. Vyznačuje se především maximálním výkonem, který pak zajistí spolehlivý průtok. Všechny možné služby v oblasti ucpaných odpadů nebo kanalizace můžeme společně s firmou BJ servis využít v oblasti Středočeského kraje.

NEVÍTE SI RADY S UCPANOU KANALIZACÍ – VYŘEŠÍME TO ZA VÁS

Problém s ucpanými odpady může nastat prakticky kdykoliv a kdekoliv, a tak se můžeme spolehnout na pomoc i v případě, že bydlíme v:

Mladá Boleslav ◉ Neratovice ◉ Mělník ◉ Český Brod ◉ Kolín ◉ Kutná Hora ◉ Čáslav ◉ Říčany ◉ Benešov ◉ Vlašim ◉ Votice ◉ Sedlčany ◉ Dobříš ◉ Hořovice ◉ Černošice ◉ Beroun ◉ Rakovník ◉ Kladno ◉ Kralupy nad Vltavou ◉ Slaný ◉ Nové Strašecí ◉ Lysá nad Labem ◉ Nymburk ◉ Poděbrady ◉ Mnichovo Hradiště ◉ Příbram ◉ Unhošť ◉ Buštěhrad ◉ Kouřim ◉ Zásmuky ◉ Pečky ◉ Sadská ◉ Milovice ◉ Benátky nad Jizerou ◉ Sázava ◉ Uhlířské Janovice ◉ Týnec nad Sázavou ◉ Libčice nad Vltavou

Za příčinu ucpaného odpadu nebo neprůchodnost kanalizačního potrubí můžeme uvést fakt, že se do odpadu dostanou nejrůznější biologické složky, které jsou spojeny s tukem a mastnotu. Jde zejména o zbytky jídla, ale k tomu všemu se přidají jiné nečistoty, jako například hygienické potřeby, vlhčené ubrousky, které se ve vodě nerozpustí a společně vytvoří krustu, která po čase ztvrdne.

Čištění odpadu a čištění kanalizace se tak mnohdy stává daleko obtížnější, a tak jediným možným řešením, jak zjistit příčinu je kamerový monitoring. Firma BJ servis disponuje nejen moderní technikou, která je v tomto případě potřeba, ale také odbornými zkušenostmi.

Čištění kanalizace BJ SERVIS    kompletní přehled služeb:

 • Vysokotlaké čištění, průměry čištěné kanalizace 50-400 mm.
 • Strojní čištění motorovým pérem, čistíme průměry 40-100 mm.
 • Tlakové čištění dešťové kanalizace a svodů.
 • Tlakové čištění areálové kanalizace.
 • Monitorování kanalizace, průzkum TV kamerou.
 • Čištění dvorních a podlahových vpustí.
 • Čištění kanálů a kanalizačních přípojek.
 • Čištění a frézování litinových stoupaček.
 • Čištění odvodňovacích kanálků a žlabů.
 • Čištění odpadů u pisoárů, dřezů, WC míst, umyvadel, sprchových koutů.
 • Čištění revizních šachet a dešťových gajgrů.
 • Frézování vodního kamene a prorostlých stromových kořenů v kanalizaci.

Havarijní servis pro čištění kanalizace.

Kde provádíme čištění? Jakou kanalizaci čistíme?

 • Vnitřní čištění kanalizace – veškeré domácnosti, byty, obytné domy, administrativní budovy, průmyslové objekty, čištění kanalizace pro firmy, správce objektů atd.
 • Vnější čištění kanalizace – dešťová kanalizace, areálová venkovní kanalizace, čištění kanálů, přípojek, svodů, vpustí, čištění šachet atd.

Nebojme se oslovit firmu BJ servis, která nám nabízí i nonstop službu, tedy o svátcích a víkendech, 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu.

Pracovníci firmy BJ servis jsou připraveni pomoci nám v nesnázích a odstranit vzniklé problémy s ucpanými odpady.

Poptávkový formulář