Na co se nás nejraději ptáte?

Podívejte se na Vaše nejčastější dotazy. Snažili jsme se Vám odpovědět co možná nejsrozumitelněji a věcně.

Jak často dělat revize kanalizace?

Naše doporučení je , nechat si 1x za dva roky prohlédnout a zkontrolovat kanalizaci odbornou firmou. Předejdete tak havárii kanalizace a ušetříte si nejen náklady s tím spojené, ale i spoustu práce a starostí.

Co dělat v případě, když Vám neodtéká kanalizace?

Doporučujeme provést monitoring pomocí malé kamery, s jejíž pomocí snadno a rychle zjistíme příčinu problému. Následně vyhodnotíme situaci a spolu prokonzultujeme řešení.

Jak odhalíte problémy s Vaší kanalizací?

Pokud Vám neodtéká potrubím vše tak jak má, máte – li ucpané potrubí například mastnotou z kuchyňských splašků, neodtéká – li Vám wc po spláchnutí, kde příčinou může být například plný septik, je nutné zavolat odborný servis.

Na čištění odpadů je BJ SERVIS vybaven speciální kanalizační technikou. S její pomocí Váš ucpaný odpad profesionálně vyčistíme. U opakovaně nefunkčního odpadu zjistíme příčinu špatného odtékání nebo ucpání. V případě nutnosti odpad ihned opravíme nebo Vám navrhneme možnosti řešení pro výměnu. Čištění odpadu není vhodné odkládat příliš dlouho, mohlo by totiž dojít ke zbytečným komplikacím, nebo dokonce k havárii ucpané kanalizace.

Chcete provést rekonstrukci kanalizace?

Nejprve je nutné upřesnit místo havárie a následně udělat revizi kanalizace. Potom se obě strany musejí domluvit na plánované operaci opravy, v jakém rozsahu je třeba provést opravu i její kalkulaci.

Za jak dlouho mi opravíte prasklé potrubí?

Naše havarijní služba je v provozu NONSTOP, tedy i o svátcích a sobotách a nedělích. Výjezdová skupina je u havárie zhruba do 60 minut a na místě určí nejen rozsah havárie, ale i následnou konzultaci času opravy.

V případě havarijního stavu o víkendu je práce započítána s příplatkem?

Ne. V případě havarijního stavu o svátcích nebo o víkendech je práce bez příplatku. Navíc cena za dopravu po celé Praze je pevná. Neúčtujeme žádné další kilometrovné či jiné skryté náklady.